• Gelecek Program
  • Moonlight Anket

Sinemamızı hangi sıklıkla ziyaret ediyorsunuz?

Şirket Profili

En son teknoloji...
En konforlu salonlar...
Benzersiz sinema keyfi...
Sinemanın vazgeçilmez adresi Moonlight Sinema...


6 sinema salonu, 627 koltuk kapasitesi ve teknolojik özellikleri ile sinemayı unutulmaz bir deneyime dönüştüren MOONLIGHT Sinemaları’ nda, sismik izolatörlü, uzay teknolojisine göre dizayn edilmiş otonomik vibrazyonlu sesyalıtım sistemi gibi her ayrıntı, sinemaseverlere verilen değeri ön plana çıkartıyor. Koltuklarının tasarımlarıyla tanınan, dünyanın en ünlü mobilya ve koltuk üreticisinin, özel olarak tasarladığı ergonomik ve ortopedik MOONLIGHT Sinema koltukları, konforu ile sinemanın keyfine keyif katıyor. Dev perdeleri, son teknolojik özelliklere sahip iklimlendirme sistemi, bilgisayar donanımlı tam otomasyonlu projeksiyon ve Dolby Digital Surround Ex ses sistemi ile MOONLIGHT vazgeçilmez bir sinema keyfi yaşatmak için sizleri bekliyor.

MOONLIGHT Sinemasının benzersiz fuayesi...

MOONLIGHT’ ın dünyada bir benzeri daha olmayan fuayesi ise, sinema keyfini bambaşka bir boyuta taşıyor. MOONLIGHT’ da film gösterimleri sona erdikten sonra eğlence doludizgin devam ediyor.

Otopark Avantajları


MOONLIGHT Sinema ziyaretçileri filmlerin tadını çıkartırken, AVM' mizin kapalı otoparkını kullanabilmektedirler. Ayrıca MOONLIGHT Otoparkı; Pazar günleri tüm ziyaretçilere ücretsiz hizmet vermektedir. MOONLIGHT Sinema Kompleksi, Düzce farkıyla, sinema keyfine kattığı yeni, eğlenceli ve dinamik anlayış ile vazgeçilmeziniz olacak.